NINGBO REPULSE BAY ÖZEL ÇELİK CO., LTD

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Hizmet

iyi kalite Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo satış için
iyi kalite Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo satış için
Ben sohbet şimdi

NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD

1 2 3 4 5 6 7 8
NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD
Pre-painted Galvanized Steel Hot-dip Galvanized Steel Stainless Steel Strips Cold Rolled Stainless Steel Sheet Hot Rolled Stainless Steel Plate Stainless Steel Rolls Hot Rolled Plate Hot Rolled Steel

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : RBS
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 20 million-30 million
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 70% - 80%
1, Ningbo İtiş Koyu Özel Çelik Co, Ltd araştırma ekibi, satış ekibi, satın alma ekibi ve personel yönetimi ekibinden sorumlu olacaktır.

2, TIANDI LOJİSTİK LTD Çin'in güney bölümünde en büyük lojistik şirketi olan bizim ulaşım ajan ,. Güçlü destek sayesinde, teslimat daha hızlıdır ve nakliye esnasında imha edilmesi, gönderilen yükün zaman içinde garanti altına alınabilmesi için azalmıştır.

3, PENAVICO SHENZHEN LOJİSTİK LTD Çin'in Güney bölümünde her limanda, bizim Güney Afrika'nın en büyük gemi acente şirketi olan gemi acentemizdir. Kuzey'de, ortak TIANJIN TIAN RONG INT'L FORWARDING GELİŞTİRME CO., COSCO GRUBU-HANG SENG INDEX'in devlete ait iştiraki olan HK11919'dur.

Onlarla işbirliği, bizi en rekabetçi nakliye ve en iyi hizmeti almamıza neden oluyor.

Nakliye masrafı azaltılır. Limandaki herhangi bir sorun da etkili bir şekilde çözülebilir. Müşteriler, malzemeleri hızlı ve güvenli bir şekilde alabilir.

4, İhracat departmanı satış Genel Müdürü, on yıldan fazla bir süredir ihracat yapmaktadır. Uluslararası ticaretin rasyonel bir dağılımı vardır. Personel uluslararası iş dünyasında zengin bir deneyime sahiptir.

İletişim bilgileri
NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD

İlgili kişi: Mr. Huawei Shi

Tel: 86-574-87753066-87493068

Faks: 86-574-87753066

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)