NINGBO REPULSE BAY ÖZEL ÇELİK CO., LTD

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD

NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD

1 2 3 4 5 6 7 8
NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD
Pre-painted Galvanized Steel Hot-dip Galvanized Steel Stainless Steel Strips Cold Rolled Stainless Steel Sheet Hot Rolled Stainless Steel Plate Stainless Steel Rolls Hot Rolled Plate Hot Rolled Steel

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : RBS
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 20 million-30 million
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 70% - 80%
Ningbo Repulse Bay Special Steel Co, Ltd , 2008 yılında Bay Baichang Lv tarafından kurulmuş ve ithalat ve ihracat için bağımsız haklarla 2016'dan beri uluslararası ticarete başlamıştır.

Ningbo İtme Koyu Özel Çelik Co, Ltd hızla iç pazarda çelik alanda iyi bir üne sahip Ningbo Çelik Sanayi Derneği üyeleri biridir kurumsal, büyüyor.

Merkez, Çin'in ünlü liman kentlerinden biri olan "Kültür Kenti ve Dünyaya Bir Kapı" olarak bilinen Ningbo'da yer almaktadır. Ningbo'daki değirmen, Lisans diplomasına sahip 40 personel ve üstü 5 kişilik üstü olmak üzere toplam 300 çalışanı bulunan 40.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. .

Şirket, 2008 yılından beri ileri üretim hatlarını ve ekipmanlarını piyasaya sürdü. Bu ekipman, üretim maliyetini sınırlara düşürmemize ve ürünlerin kalitesine maksimum garantiyi vermemize yardımcı olur.

İki ürün paslanmaz çelik ürün grubu: Endüksiyon kalitesi paslanmaz çelik üretmek üzere 20 ton orta frekanslı fırın seti; AOD kalite paslanmaz çelik üretmek için 30 ton AOD rafine etme fırını seti; Paslanmaz çelik yüksek hassasiyetli sıcak haddeleme bir üretim hattı, Sürekli tavlama hattı, parlak tavlama hattı, toplama hattı, paslanmaz çelik yüksek hassasiyetli soğuk haddeleme iki üretim hatları. Ayrıca, değirmen, Alman spektrograf, düşük sıcaklık depolama tankı ve CAP ile donatılmıştır. Paslanmaz çelik sınıfı 201, 202, 301, 304, 410S, 420 ve 430; Ürün çeşitleri No.1, 2B, BA, Cilalı BA Kaplama, No.4 Saç Düzleştiricisi, 8K Ayna Son İşlem ile Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha / Rulo, Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo / Levha / Şerittir. Üretim kapasitesi yılda yaklaşık 100.000 metrik ton.

Ningbo Repulse Bay, Anhui Eyaleti ve Hebei Eyaletinde özel olarak kurulmuş ortak girişimler. Fabrika yıllık 0.15-1.25 mm kalınlığında ve 914-1500 mm genişliğinde 160.000 ton yıllık üretim ile iki adet PPGI üretim hattı ve yıllık 0.15 mm kalınlığında 300.000 ton yıllık galvanizli hat ile donatılmıştır. 4.0 mm ve genişliği 600-1550 mm ve formatın taban plakası CQ, DQ, DDQ'dur.

Ayrıca fabrikada İtalya'daki Andritz'den ithal edilen asitleme ekipmanları, maksimum sargı ağırlığı 30 ton ve yıllık üretim 1 milyon ton.

Sıcak Haddelenmiş Çelik ürünleri, CSP hattı tarafından iyi gelişmiş ince işlemeli, ince tabaka sürekli döküm ve sürekli haddeleme hatları olan teknoloji ile donatılmıştır.

Soğuk haddeleme üretim hatları, ileri teknoloji ve ekipmanlarla yurtdışında donatılmıştır. Bu hat, PL-TCM, tam hidrojen çan tipi tavlama fırını, beceri paso değirmeni, geri tepme hatları, sıcak daldırma galvanizli / galvalume hattı ve diğer yardımcı tesisleri içermektedir.

Uzun süredir, Ningbo Repulse Bay Special Steel Co, yerel büyük çelik üreticilerinin doğrudan ihracatçısı olan Bao Steel, TISCO, LISCO, ZPSS gibi ana malların geliştirilmesi ve işletilmesinde parlak başarılar elde etti. , Krupp, WISCO, HBIS ve TPCO vb. Bir yıl boyunca 10 milyon ABD Doları satış hacmine ulaştı.

Ningbo İtiş Koyu Özel Çelik Ltd her zaman "Düşük karbon, çevre dostu ve yeşil kalkınma" bizim ilke uygun.

Bize katılmak ve bizimle büyümeyi paylaşmak için evde ve yurt dışında giderek daha fazla iş ortağına içtenlikle selamlıyorum.

İletişim bilgileri
NINGBO REPULSE BAY SPECIAL STEEL CO., LTD

İlgili kişi: Mr. Huawei Shi

Tel: 86-574-87753066-87493068

Faks: 86-574-87753066

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)